Приветствую Вас, Гость
Главная » 2014 » Январь » 29 » Позиція Міністерства доходів і зборів щодо ситуації на україно-російському кордоні
15:08
Позиція Міністерства доходів і зборів щодо ситуації на україно-російському кордоні
      "Міністерство доходів і зборів України уважно відслідковує ситуацію на митних пунктах пропуску на українсько-російському кордоні. На поточний момент черг чи надзвичайних ситуацій не зафіксовано" - передає прес-служба Мінфіну. Та повідомляє наступне. 

      "У 2013 році між Міністерством доходів і зборів та Федеральною митною службою РФ за підсумками низки зустрічей як на експертному, так і на керівному рівні було укладено домовленість щодо взаємного обміну інформацією з приводу змін у поточному порядку митного контролю. 
       На сьогодні ФМС РФ не спрямовувала до Міністерства доходів і зборів України жодного повідомлення щодо змін у порядку митного контролю. 
       У свою чергу Міндоходів підтверджує свою готовність до всебічної підтримки українських виробників та створення максимально комфортних умов для ведення зовнішньої торгівлі". 

       Також Міністерство доходів і зборів звертається до українських імпортерів з проханням, у разі виникнення проблемних ситуації із митним оформленням товарів на українсько-російському кордоні, звертатися у будь-який час до Міндоходів, зателефонувавши на гарячу лінію «Пульс» за телефоном (044)284-00-07 та повідомити про ситуацію, яка склалась.


http://minrd.gov.ua

Просмотров: 193 | Добавил: polozovalena | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Имя *:
Email *:
Код *: